Wyniki 2010

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY „jANIOŁ nad jANIOŁami” RADLIN 2010

11 stycznia 2010 roku komisja w składzie Piotr Cybułka, Renata Markiton,  Alina Badura  oceniła prace nadesłane na konkurs „jANIOŁ nad jANIOŁami”. Prace spłynęły z 30 placówek z całej Polski. Nadesłano 250 prac. Oceniono je w następujących kategoriach:

PRZEDSZKOLA
I MIEJSCE – Zuzia Kralka l.5, MDK Rybnik, op. D. Sarna
II MIEJSCE – Agata Tomczak l.5, Szczecin, op. M. Wrzosińska
III MIEJSCE – Julia Czyrnek l.5, MDK Rybnik, op. D. Sarna
III MIEJSCE – Oliwia Chwiećko l.6, Białystok, op. M. Łoniweska

WYRÓŻNIENIA
- Aleksandra Siwek l.5, PP Nr 2 Radlin, op. K. Szulczyk
- Natalia Krupińska l.6, Szczecin, op. M. Wrzosińska
- Matylda Kozik l.6, PP 6, Wodzisław Śl. op. B. Pająk
- Weronika Mania l.6, PP 3 Radlin, op. Nadskakulska

SZKOŁY PODSTAWOWE
I MIEJSCE – Jakub Ogorzelski l. 8, MDK Rybnik, op. D. Sarna
I MIEJSCE – Szymon Nielaba l.10, Czyżowice, op. Justyna Brysz
II MIEJSCE – Mateusz Siejo l.9,  SP Chełm, op. H. Czerniawska
II MIEJSCE – Julia Komoń l.10, Szczecin, op. M. Wrzosińska
III MIEJSCE – Kasia Czampiel  l.12, MDK Rybnik, op. E. Tomas-Modlich
III MIEJSCE – Kuba Frelich l. 9, MDK Rybnik, op. D. Sarna

WYRÓŻNIENIA
- Magdalena Draga l.11, MDK Rybnik, op. E. Tomas-Modlich
- Jan Gąsiorowski l.7, Szczecin, op. M. Wrzosińska
- Magdalena Kozieł  l.8, MDK Rybnik, op. E. Tomas-Modlich
- Magdalena Walecka , MDK Rybnik, op. E. Tomas-Modlich
- cykl prac, MDK i SP 36 Tychy  op. B. Kordon

GIMNAZJA
I MIEJSCE - nie przyznano
II MIEJSCE - Jakub Mikołajec l.14, MDK Rybnik, op. E. Tomas- Modlich
III MIEJSCE - Dominika Smyczek l.15, OPP Rydułtowy, op. A. .Kwapisz

WYRÓŻNIENIA
- Karolina Koska l.13, MDK Rybnik, op. E. Tomas-Modlich
- Aleksandra Lubszczyk l. 17, MDK Rybnik, op. M. Więckowska
- Magdalena Łopatka l. 15, MDK Rybnik, op. M. Więckowska

SZKOŁY SPECJALNE
I MIEJSCE – Marta Górska l.19, ZSS Katowice, op. B. Stuciżba
II MIEJSCE – Dorota Szczepanek l. 21, ZSS Katowice, op. S. Lich-Pogoda
II MIEJSCE – Mateusz Maroszczuk l.19, ZSS Katowice, op. B. Stuciżba
III MIEJSCE – Katarzyna Czech l. 21, Katowice, op. B. Dandyk
III MIEJSCE – Sebastian Kowol l.17, ZSS Rybnik, op. M. Zielenkiewicz

WYRÓŻNIENIA
- Patryk Kamiński l.18, „Radlińska Przystań”, op. A. Badura
- Małgorzata Miękina l.20, ZSS Rybnik, op. M. Zielenkiewicz
- Łukasz Pierskała l.23, Internat Rybnik, op. Jarzębska
- Andrzej Motyka l.17, Internat Rybnik, op. Jarzębska
- Sebastian Grzywacz l.21, Katowice, op. S. Lich-Pogoda
- Anna Brunne l.23, Katowice, op. B. Dandyk
- Aleksandra Ujazdowska l.18, ZSS Rybnik, op. M.Zielenkiewicz
- Kasia Kowalska l. 20, „Radlińska Przystań” op. A. Badura
- Ulka Warzecha l.18, „Radlińska Przystań” op. A. Badura

RZEŹBA

WYRÓŻNIENIA
- Gonciarz Michał, Płac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza op. S . Nowak
- Adam Taborek, Płac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza op. S . Nowak
- Zbroszczyk Aleksander, Płac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza op. S . Nowak
- Zbroszczyk Zuzia, Płac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza op. S . Nowak
- Praca zbiorowa  klasy II Gimnazjum Szkoła Specjalna  Wodzisław Śląski, op. J. Rączka
- Ola Kiermaszek, świetlica ZSS Nr 2 Radlin, op. D. Niemczyk

PRACE  DO WYSTAWY:

PRZEDSZKOLA
Magda Cukrowska l.5, Szczecin, Emil Łoś l.6 Chełm, Karolina Siejok l.6,  PP3 Radlin, Natalia Morawiec l.6 PP3 Radlin, Natalia Woronko l.6, Białystok, Patrycja Kulik l.6, PP3 Radlin, Matylda Krajczok l.6, MDK Rybnik, Filip Paczkowski l.6 MDK Rybnik, Patrycja Walica l.6, PP6, Wodzisław Śl., Aleksandra Latuszewska l.6, PP6 Wodzisław Śl., Irek Wnuk l.6, SP15 Rybnik, Mateusz Kasperski l.6, Chełm, Jakub Zawistowski l.6 Chełm, Emilia Sauer l.6 PP6 Wodzisław Śl., Karolina Karsasek l.6 PP3 Radlin, Kacper Zawistowski l.6  Chełm, Wiktoria Achinger l.6 Wodzisław Śl., Julia Rzemieniak l.6 PP3 Radlin, Maciek Sarna l.5 MDK Rybnik, Adaś Wojtas l.6 Rybnik.

SZKOŁ PODSTAWOWE
Tymon Radliński l.8, Szczecin, Julia Jakubowska l.8, Szczecin, Miłosz Sobczyk l.7, Szczecin, Patrycja Kabelis l.10 Szczecin, Gabriela Janowska l. 9 Szczecin, Magda Gawleta l. 13 Gliwice, Sylwia Zelek l.12 Turza Śl., Justyna Czorny l.11 Rydułtowy, Patrycja Kuśka l.11 Rydułtowy, Aleksandra Harasimowicz l.7 Gorzów Wielkopolski, Zuzia Dudek l.7 Radlin, Magda Sitko l.9 Rybnik, Katarzyna Nikodem l.7 Chełm, Zuza Gomola l.10 Rybnik, Olga Szymczak l.7 Rybnik, Filip Michalski l.7 Rybnik, Julia Cwynar l.7 Rybnik, Natalia Drag l.9 Rybnik, Ala Dudek l.10 Radlin, Martyna Łanoszka l.9 Rydułtowy, Maciej Zajac l.9 Chelm,  PaulaPavlou l.9 Gorzów Wielkopolski, Sabina Wodecka l.11 Turza Śl., Mateusz Pietrzela l.7 Radlin,  Bartek Ruprich l.7 Radlin, Aleksandra Wasyluk l.7 Chełm, Szymon Grabiec l.10 Czyżowice, Artur Wróblewski l.7 Rybnik, Natalia Łupian l.7 Gorzów Wielkopolski,  Zuzanna Derska l.8 Rybnik, Nikodem Sarna l.7 Rybnik

GIMNAZJA
Martyna Sankala l.15 Rydułtowy, Róża Magdziak l.15 Rydułtowy, Sara Pszonka l.15 Rybnik, Maja Bugla l.15 Rydułtowy, Katarzyna Śnieg l.21 Rybnik, Małgorzata Hercog l.14 Rydułtowy, Danuta Podbioł l.19 Rybnik, Anna Krząkała l.14 Rybnik

SZKOŁY SPECJALNE
Szymon Kamiński l.7 Radlin, Dorota Pastuszka l.17 Rybnik, Natalia Stroch l.14 Rybnik, Patryk Kostur l.11 Rybnik, Klaudia Stanisławska l.12 Rybnik, Anna Janas l.19 Rybnik, Maria Uszok l.19 Katowice, Radosław Stonoga l. 15 Pszów, Majka Kowalska l.20 Radlin, Małgosia Konopka l.15 Radlin, Szymon Gawliczek l.13 Wodzisław Śl., Kasia Kowalska  l.20 Radlin, Paulina Łukasik l.6 Radlin, Angelika Hildebrang l.18 Rybnik, Sylwia pasieka l.23 Katowice, Krzysztof Ucherek l.17 Wodzisław Śl., Łukasz Janecki l.14 Wodzisław Śl., Anna Mazur l.22 Katowice, Mateusz Siwiec l.18 Rybnik, Tomasz Bernacki l.19 Rybnik, Mariusz Dudzik l.22 Rybnik

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale