Pierwszy dzień XVI „Radlińskiech Betlejek” za nami

Punktualnie o godz.. 9,00 pan Piotr Cybułka – dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Radlinie, w imieniu organizatorów oznajmił, że rozpoczęły się XVI „Radlińskie Betlejki”. Komisja oceniająca w składzie: pani Izabela Bugla-Słomian, pan Dawid Michalski i pan Janusz Majewski – przewodniczący, obejrzała sześć widowisk.

Z powodu choroby wykonawców, nie wystąpił zespół „CRAZY LUDKI” ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „PUCHATE” w Gaszowicach.


Występy zapowiadały urocze dziewczęta Magda i Nikola z Gimnazjum Nr 1 w Radlinie. Kolejno, na scenie zaprezentowały się:


Zespół „LAWINA” ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radlinie z widowiskiem „Łańcuch dobra, łańcuch zła”.


Młodzież, pod kierunkiem pani Pauliny Rosa-Glaeser z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie zaprezentowała widowisko „Tam, gdzie spadają anioły”.


Niewątpliwym wydarzeniem był występ maluszków z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Radlinie. Było ich ponad 150! Widowisko „Jak to było w Betlejem!” przygotowane przez panie wychowawczynie prawie wszystkich grup, pod kierunkiem pani Elżbiety Kim, otrzymało gromkie brawa od licznie zebranych rodziców, babć i dziadków.


Zespół „ZERÓWECZKA” z Publicznego Przedszkola Nr 21 w Jastrzębiu Zdroju pod kierunkiem pani Agnieszki Borowiak.


Pani Marioli Musioł już po raz szesnasty wystąpiła ze swymi podopiecznymi podczas „Radlińskich Betlejek”! Tym razem, przyjechała z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Skrbeńsku, które zaprezentowały „Jasełka misyjne”.


Na zakończenie piękna i przejmująca prezentacja zespołu „Migające Gwiazdki” Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu.


Na zdjęciach, wykonanych przez panią Mariettę Kuczera-Rok: dzieci z SP 3 w Radlinie, przedszkolaki z Jastrzębia i Radlina oraz młodzież z Raciborza.
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale