ROK 2011

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „DOM” - lista nagrodzonych

W dniu 14 kwietnia 2011 roku dokonano oceny 300 prac plastycznych z 32 przedszkoli, różnego typu szkół i placówek kultury. Nie nadeszły prace z zagranicy. Tym samym, tegoroczny  konkurs ma zasięg ogólnopolski. Komisji oceniającej przewodniczył dr Franciszek Nieć.

GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:
I miejsce: Kajetan Sarna (l.4), op. Danuta Sarna, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku:
II miejsce: Oliwia Filip (l.5), op. Krystyna Neuman-Betka, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 w Rybniku;
III miejsce: Olivier Anglart (l.5), op. Barbara Kaczmarczyk, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach;
Wyróżnienie:                                                                                                                                                                 Łukasz Dera (l.7), op. Iwona Dera, Przedszkole nr 3 w Lesznie;                                                                          Anna Grabek (l.6), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;                                                                Emilia Nawara (l.5), op. Barbara Kaczmarczyk, Przedszkole nr 4 w Mysłowicach;
Jakub Krajewski (l.5), op. Barbara Kaczmarczyk, Przedszkole nr 4 w Mysłowicach;
Paweł Grzesik (l. 5), op. Justyna Banaś, Przedszkole nr 4 w Mysłowicach;                                                           Emil Juda (l.6), op. Krystyna Szulc, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach przy SP w Książenicach;
GRUPA WIEKOWA OD LAT 7 DO 13:
I miejsce: Izabela Likońska (l.8), op. Sławomira Jankowska, SP w Słomkowie Mokrym;
II miejsce: Anna Bajon (l.12), op. Krystyna Bajon, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „Ikar” w Polkowicach;
III miejsce: Wiktoria Frączek (l.7), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;                             Anna Stepan (l.10), op. K. Siekan-Krząkała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,
Wyróżnienie:
Michał Osiński (l.8), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w  Biłgoraju;                                         Magdalena Kapuśniak (l.8), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;
Simona Pachel (l.8), op. Joanna Nieszporek, Świetlica w Zabełkowie;
Dominik Sobik (l.12), op. Mirosława Wyleżoł-Mołdrzyk, Szkoła Podstawowa w Bełku;
Justyna Olejnik (l.8), op. Sławomira Jankowska, Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym;
Katarzyna Nikodem (l.8), op. Joanna Chilczuk, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa  w Chełmie; Anna Burcek (l.11), op. Sabina Pawełek, Wiejski Dom Kultury w Syryni;
GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:
I miejsce: Marta Frąckowiak (l.16), op. K. Siekan-Krząkała, MOK Czerwionka-Leszczyny;                              Marta Frąckowiak (l.16), op. K. Siekan-Krząkała, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 4 w Czerwionce-Lszczynach;
II miejsce: Katarzyna Wasilewska (l.13), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach;                                                                                                                                                                                                                                     III miejsce: Ewa Kniażycka (l.14),  op. K. Siekan-Krząkałą, Gimnazuim nr 1 w Czerwionce-Leszczynach;  Adrian Szymik (l.15), op. Mirosława Wyleżoł-Mołdrzyk, Gimnazjum Nr 7 w Bełku;
Wyróżnienie: Aneta Knyt (l. 16), op. Krystyna Bajon, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne ”Ikar” w Polkowicach.
SZKOŁY SPECJALNE:
I miejsce: Daniel Żmigrodzki (l.16), op Krystyna Bajon, klasa integracyjna Gimnazjum nr 2 w Polkowicach;                                                                                                                                                                          II miejsce: Mateusz Janik (l.20), op. Barbara Dandyk, Zespół Szkół Specjalnych nr 6   w Katowicach;
III miejsce: Adrian Prokop (l.20), Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Katowicach, op. Barbara Dandyk;
Wyróżnienie: Justyna Jabłońska (l.17), op. Barbara Dandyk, Zespół Szkół Specjalnych nr 6   w Katowicach;
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY:
GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:
Adamina Duda (l.5), Paweł Mazur (l.6), op. Barbara Kaczmarczyk, Adrian Fila (l.4), Kinga Mucha (l.5), Ewa Sołtysiak (l.5), Alicja Wszołek (l.4), op. Justyna Banaś, Zuzanna Maniecka (l.3), Emilia Trykowska (l.4), Paulina Waliszko (l.4), op. Ewa Jelonek,  Hubert Gadawiec (l.5), op. Barbara Gałyga, Przedszkole nr 4 w Mysłowicach; Dorota Gramala (l.6), op. Justyna Diak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilczy; Wiktoria Mitas (l.6), Dominika Tabor (l.5), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej      w Szczecinie; Zuzia Fałda (l.3), Marta Niewiadomska (l.3), op. Barbara Roszak, Wiktoria Syrek (l.5), op. Krystyna Neuman-Betka, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 w Rybniku; Karolina Kurzydym (l.4), Nikola Kozłowska (l.4), Klaudia Oleś (l.4), op. Beata Siwek, Aleksandra Siwek (l.6), op. Kamila Szulczyk, Wiktoria Sarnat (l.4), op. Monika Nowicka, Przedszkole Publiczne nr 2 w Radlinie; Martyna Bielkius (l.6), Paulina Lasota (l.6), op. Krystyna Szulc, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach przy Szkole Podstawowej w Książenicach; Zuzia Pakuła (l.5), op. K. Sekuła, Miejskie Przedszkole nr 99 w Katowicach; Jakub Cieplak (l.6), Wiktoria Sienkiewicz (l.6), op. Anna Podsiedlik, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej; Alicja Nowak (l.6), Wiktoria Sadowska (l.6), op. Benigna Mista, Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach; Kuba Jagieło (l.5), Zuzia Kralka (L.6), Maciek Sarna (l.6), op. Danuta Sarna, Pracownia Plastyczna „Kameleon” Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku; Hanna Romaniuk (l.5) op. K. Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach;
GRUPA WIEKOWA OD LAT 7 DO 13:
Anna Bajon (l.12), Emilia Chmielowska (l.10), Julia Gawluk (l.12), Julia Wabik (l.11), Joanna Rebij (l.12), op. Krystyna Bajon, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „Ikar” w Polkowicach; Anna Musiał (l.10), op. Krystyna Bajon, Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach;  Alicja Jędryka (l.7), Zuzia Wieczorek (l.8), Julia Żabka (l.7), op. Danuta Sarna, Pracownia Plastyczna „Kameleon” Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku; Barbara Konieczny (l.12), Karolina Owczarek (l.12), Barbara Pikulik (l.12), Klaudia Pikulik (l.7), Pamela Pikulik (l.8), op. Justyna Diak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy; Irena Ciupke (l.8), Hanna Kaszek (l.9), Milena Szendziekorz (l.7), op. Justyna Diak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilczy; Ewelina Ratajczak (L.7), op. Anna Podsiedlik, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej; Martyna Kubika (l.8), op. Beata Kordon, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach;  Krzysztof Borawski (l.10), Martyna Jurkiewicz (l.8), Kinga Świtała (l.7),  Kinga Zachar (l.11), Anna Zborowska (l.12), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie; Roksana Mądra (l.8), op. Joanna Nieszporek, Świetlica w Chałupkach, Kamila Fulneczek (l.12), Katarzyna Kowacz (l.10), Patrycja Szypuła (l.9), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach; Julia Ciepły (l.7), Patrycja Płaczek (l.7), op. Joanna Nieszporek, Świetlica w Zabełkowie; Mateusz Lesiak (l.8), op. Sławomira Jankowska, Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym; Magda Dobek (l.7), Emilia Lenart (l. 7), Aleksandra Sawa (l.9), op. Iwona Magryta, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie; Wiktoria Czerw (l.7), Wiktoria Gil (l.7),  Kinga Kobel (l.7), Miłosz Stalmach (l.6), Oliwia Stelmach (l.9), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju; Julia Michalak (l.12), Alicja Pawlina (l.11), Weronika Szubert (l.12), op. K. Siekan-Krzakała, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach przy Szkole Podstawowej nr 8; Patrycja Niemiec (l.12), Oliwia Szewczyk (l.12), op. Krystyna Szulc, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach przy Szkole Podstawowej w Książenicach; Dorota Łubiarz (l.10), Olga Pawlak (l.10), op. Renata Markiton, Świetlica Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie; Dominika Fira (l.8), Oskar Klęczar (l.9), op. Maja Rumbuć, Klub Małego Artysty, Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu; Dorota Wystemp (l.12) op. K. Siekan-Krzakała, Szkołą Podstawowa nr 6 w Czerwionce-Leszczynach; Jacek Grzonka (l.7), op. Sabina Pawełek, Wiejski Dom Kultury w Syryni;
GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:
Marta Gabiga (l.15), Martyna Lip (l.15), Marta Skoczykłoda (l.15), op. K. Siekan-Krzakała, Gimnazjum nr 1 w Czerwionce-Leszczynach; Karolina Sitarska (l.13), op. Beata Kordon, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach; Marek Adamczyk (l.15), Aleksandra Gmur (l.16), Aleksandra Mucha (l.16), Gabriela Wabik (l.15), Marzena Żerko (l.16), op. Krystyna Bajon, Gimnazjum nr 2 w Polkowicach;  Kamila Posiadukowska (l.16), op. Krystyna Bajon, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „Ikar” w Polkowicach;  Mikołaj Marczak (l.14), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie;
SZKOŁY SPECJALNE:
Sebastian Borowski (l.18) op. B. Dandyk, Kamil Cybulski (l.18), op. Małgorzata Grabowskka-Breguła
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale