ROK 2010

XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „DOM” - lista nagrodzonych
                                                                                                                                                                               
GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:
Prace nagrodzone I stopnia:
Martyna Pocztowska  (l.4), op. Beata Strobierska, Przedszkole w Chałupkach;
Kacper Kowalczyk  (l.6), op. Danuta Sarna, SP Nr 15 w Rybniku;
Patrycja Papuga  (l.6), Antonina Wójcikowska (l.4), op. Justyna Banaś, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach;                                                                                                                   
Maciek Sarna  (l.5), op. Danuta Sarna, Pracownia Plastyczna „Kameleon” MDK Rybnik;
Prace nagrodzone II stopnia:
Julia Chomiczewska  (l.6), Karoliny Koziewicz (l.5), op. Anna Podsiedlik, Młodzieżowy Ośrodek Kultury w Dąbrowie Górniczej;                                                                                                                                          
Emilia Jędrysik  (l.6), op. Sabina Pawełek, Wiejski Dom Kultury w Syryni;
Mateusz Ryszkowski  (l.6), op. Agnieszka Kapczuk, Zespół Szkół w Białce k/Radzynia Podlaskiego;
Zuzanna Binkowska  (l.6), K. Siekan-Krzakała, MOK Czerwionka-Leszczyny;
Maja Bolkowska (l.4), op. Justyna Banaś, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach;

GRUPA WIEKOWA OD LAT 7 DO 13:
Prace nagrodzone I stopnia:
Paulina Chołowienko  (l.12), op. Jerzy Jankowski, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach;                                                                                                           Dominika Lonc (l.12), op. Jerzy Jankowski, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach;                                                                                                                     Konrad Żołnierz (l.12), op. Jerzy Jankowski, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach;                                                                                                 
Justyna Olejnik  (l.7), op. Sławomira Jankowska, Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym;                                                                                                                                     Olga Szymczak (l.7), op. Danuta Sarna, Pracownia Plastyczna „Kameleon” MDK Rybnik;
Aleksandra Kozieł  (l.9), op. Jadwiga Pietrek, „Mała Pasja” MOK Radlin;

Prace nagrodzone II stopnia:
Gabriela Janowska  (l.9), Zofia Janowska (l.10), Julia Piskorska (l.8), Tymon Radliński (l.8), Agata Słoma (l. 9),  Kinga Świtała (l.6), Alicja Szczygieł (l.7), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie;
Roksana Czeryba  (l.13), op. K. Siekan-Krząkała, Gimnazjum Nr 5 w Czerwionce-Leszczynach;
Julia Kowalczyk  (l.8), op. Danuta Sarna,  Szkoła Podstawowa Nr 15w  Rybniku;
Jarosław Malinowski  (l.10), Agnieszka Żołnierz (l.12), op. Jerzy Jankowski, Szkoła Podstawowa w Dobkowicach;                                                                                                        
Julia Cwynar  (l.7), op. Danuta Sarna, Pracownia Plastyczna „Kameleon” MDK Rybnik;
Agnieszka Stawiarz  (l.9), Natalia Bartnik (l.10), op. Beata Będkowska, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej;

GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:
Prace nagrodzone I stopnia:
Marta Gabiga  (l.14), Marta Frąckowiak (l.15), op. K. Siekan-Krząkała, Gimnazjum Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach;                                                                                                            
Michalina Chwastyk  (l.16), Sara Osiadły (l.16), op. Krystyna Bajon, Gimnazjum Nr 2 w Polkowicach;
Rafał Tomczak  (l.14), op. Jowita Jagusiak-Gondro, Publiczne Gimnazjum im. św. Józefa w Częstochowie;
Prace nagrodzone II stopnia:
Karolina Śliwka  (l.17), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach;
Elżbieta Otawa  (l.15), op. Jadwiga Pietrek, Grupa Młodzieżowa „Pasja” MOK w Radlinie;
Marek Zieleniak  (l.16), Gimnazjum św. Moniki w Preszowie, Słowacja;
Paveł Wojtkiewicz (l.13), op. Swietłana Wojtkiewicz, Szkoła Średnia im. św. Rafała Kalinowskiego w Niemieżu, Litwa;

SZKOŁY SPECJALNE:
Prace nagrodzone I stopnia:
Marek Grychtoł  (l.21), Sebastian Grzywocz (l.21), Jakub Lizoń (l.18), Jarosław Sokołowski (l.19), Izabela Tomaszewska (l.19), op. Sylwia Lich-Pogoda, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach;
Prace nagrodzone II stopnia:
Mariusz Kamiński  (l.22), op. Sylwia Lich-Pogoda, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach;
Katarzyna Czech  (l.21), op. Barbara Dandyk, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach;
Mariusz Dudzik  (l.22), op. Monika Zielenkiewicz, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Zespół Szkół Specjalnych w Rybniku;

PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY
GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:
Andżelika Oleś (l.4), Martin Oleś (l.5), op. Krystyna Neuman-Betka, Przedszkole z Oddz. Integr. Nr 17 w Rybniku; Monika Jes (l.6), Antonina Snopek (l.5), op. K. Siekan-Krząkała, MOK w Czerwionce-Leszczynach; Filip Paczkowski (l.6), Julia Żabka (l.6), Gabryś Pączkowski (l.5), Zosia Zielenkiewicz (l.6), op. Danuta Sarna, Pracownia „Kameleon” MDK w Rybniku; Hubert Gdawiec (l.5), Augustyn Piotr (l.5), op. Barbara Kaczmarczyk, Martyna Wyrzykowska (l.7), op. Ewa Jelonek, Weronika Borcz (l.4), Bruno Kowalski (l.7), op. Barbara Gałyga, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach; Szymon Trzęsiwiech (l.4), op. Beata Stobierska, Przedszkole w Chałupkach;

GRUPA WIEKOWA OD LAT 7 DO 13:
Barborka Šylviková (l.11), Spojená Škola, Kráľovnej pokoja, Žilina, Słowacja; Jelena Anna Janiszewska (l.11), Swietłana Wojtkiewicz, Szkoła Średnia im. św. Rafała Kalinowskiego w Niemieżu; Aleksandra Kuśka (l.7), op. Jadwiga Pietrek, „Mała Pasja” MOK Radlin; Grzegorz Gusmann (l.7), Gabriela Janowska (l. 9), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie;  Julia Korzeńska (l.8), Sergiusz Mościński (l. 11), op. Beata Będkowska Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej; Paulina Skowron (l.11), Katarzyna Szczepaniuk (l.7), op. Grażyna Hankiewicz, Zespół Szkół w Białce k/Radzynia Podlaskiego;                                                                                                                                          
Nikola Hamera  (l.7), op. Beata Kordon, MDK Nr 3 w Tychach; Agata Dziędziurko (l.8), Julia Zawisza (l.8), op. Anna Ciszak, SP Nr 3 w Zamościu; Natalia Domańska (l.11), Teresa Jankowska (l.11), Krzysztof Jarlak (l. 12), op. Justyna Diak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy; Jan Strączek (l.7), op. Renata Markiton, świetlica ZSS Nr 2 w Radlinie;  Klaudia Konik (l.7), op. Krystyna Szulc, POPP w Czerwionce-Leszczynach przy SP w Kiązenicach; Julia Reś (l.7), op. Justyna Brysz, SP Czyżowice; Zuzanna Kalinowska (l.12), op. Renata Dziadek, MOK Jastrzębie Zdrój;  Katarzyna Kozłowska (l.13), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach; Patryk Herdzina (l.8), op. K. Siekan-Krzakała, POPP przy SP 8 w Czerwioonce-Leszczynach; Nikodem Sarna (l.7), op. Danuta Sarna, SP nr 15 w Rybniku;

GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:
Mateusz Diduszko  (l.16), Paulina Jędruch (l.16), Angelika Kobykt (l.16), Sylwia Pluta (l.16), Weronika Rolak (l.16), Daria Wójcik (l.15), op. Krystyna Bajon, Gimnazjum Nr 2 w Polkowicach; Sonia Kierszykowska (l.15), Klaudia Pyrzyńska (l.14), op. Barbara Durczok, Marta Suchanek (l.15), op. Adrianna Kwapisz, OPP w Rydułtowach; Marta Frąckowiak (l.15), op. K. Siekan-Krząkała, MOK w Czerwionce-Leszczynach; Klaudia Garbacz (l.16), Patrycja Palac (l.14), Izabela Raudner (l.14), Patrycja Sobik (l.15), Anna Steuer (l.15), op. K. Siekan-Krzakała, Gimnazjum Nr 5 w Czerwionce-Leszczynach; Małgorzata Gabiga (l.14), Ewa Kniażycka (l.14), op. K. Siekan-Krząkała, Gimnazjum Nr 1 w Czertwionce-Leszczynach; Patryk Dusznik (l.14), op. Anna Ciszak, TPD Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Zamościu; Marlena Wardęga (l.15), Ania Szeliga (l. ), op. Jadwiga Pietrek, Grupa Młodzieżowa „Pasja” MOK w Radlinie; Kristina Jurigová (l.14), D. Špániková (l.15), Katarina  Žabková (l.14), Spojená Škola, Kráľovnej pokoja, Žilina, Słowacja;

SZKOŁY SPECJALNE:
Marcin Cuber  (l.20), Urszula Warzecha (l.20), op. Barbara Budka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wodzisławiu Śląskim; Patryk Kamiński (l.19), Małgosia Konopka (l.14), Majka Kowalska (l.21), Kasia Kowalska (l.21), Ula warzecha (l.20), op. Alina Badura, Stowarzyszenie „Radlińska Przystań”, Radlin;   Michał Orantek (l.20), op. Barbara Dandyk, Sylwia Żurowska (l.17), op. Barbara Studziżba, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach; Justyna Oleś (l.22), op. Monika Zielenkiewicz, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Zespół Szkół Specjalnych w Rybniku;
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale