ROK 2012

                                                                                                                                                                    XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „DOM” - lista nagrodzonych

Komisja oceniająca  w składzie: mgr Anna Miguła, nauczyciel  w Państwowym Ognisku Plastycznym im. L. Konarzewskiego Seniora  w Rydułtowach - przewodnicząca, Alina Badura, nauczyciel plastyki  w OPP w Radlinie i Piotr Cybułka,  dyrektor OPP w Radlinie – członkowie, w dniu 12 kwietnia 2012 roku dokonała oceny nadesłanych  381 prac z 29 placówek z kraju i z Czech. Nagrodziła, wyróżniła   i zakwalifikowała do wystawy następujące prace:

PRZEDSZKOLA:

GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:
I miejsce - Jaś Kołucki (l.5), op. Aldona Kaczmarczyk-Kołucka, MDK Rybnik;
I miejsce - Weronika Skrzypczak (l.5), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej  i Młodzieżowej w Szczecinie;
III miejsce - Miłosz Stelmach (l.6), op. Anna Świca, MDK Biłgoraj;
III miejsce - Tereza Vašičková (l.6), Materška Škola Na Zámečku  Mohelnice, Czechy;

WYRÓŻNIENIE:

Anna Markowska (l.5), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury  i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej   w Szczecinie.

SZKOŁY PODSTAWOWE:

GRUPA WIEKOWA OD LAT 7 DO 13:
I miejsce - Tomasz Markowski (l.8), op. Małgorzata Wrzosińska,  Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej  i Młodzieżowej w Szczecinie;
I miejsce - Michał Dobrasiewicz (l.9), op. Anna Podsiedlik,   Młodzieżowy Ośrodek Kultury w Dąbrowie Górniczej;
II miejsce - Amelia Rybak (l.7), op. Anna Świca, MDK Biłgoraj;
II miejsce - Julia Jasińska (l.8), op. Małgorzata Wrzosińska,   Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej  i Młodzieżowej w Szczecinie;
III miejsce - Julia Zugaj (l.7), op. Małgorzata Wrzosińska,  Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie;
III miejsce - Emil Łoś (l.8), op. Halina Czerniawska, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie;
WYRÓŻNIENIE:
Joanna Fedorowicz (l.8), op. Monika Koniuszewska, Pierwsza  Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie;
Barbara Szustkiewicz (l.12), op. SP Jankowice;
Bartosz Steblok (l.10), Czerwionka-Leszczyny;
Ania Musiał (l.12), Polkowice;
Veronika Nováková (l.10), Dům dětí a mládeže Magnet, Mohelnice;
Tymon Radliński (l.10), Paulina Zawierucha (l.7), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie;
Zofia Węgrzyk (l.12), op. Danuta Sarna, MDK Rybnik.

GIMNAZJA:
GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:
I miejsce - Ania Bajon (l.14), Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach; op. Krystyna Bajon;
II miejsce - Ewa Kniażycka (l. ), op. K. Siekan-Krząkała, Gimnazjum Nr 1, Czerwionka-Leszczyny;
III miejsce - Małgorzata Zieleźny Rybnik-Boguszowice
III Martyna Lip (l.15), op. K. Siekan-Krząkała, Gimnazjum Nr 1, Czerwionka-Leszczyny.

SZKOŁY SPECJALNE:
I miejsce -  Joanna Żyła (l.17), op. Barbara Budka, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim;
II miejsce – Paweł Stańczyk (l.11), op. Barbara Budka, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.;
III miejsce – Łukasz Kasza (l.16), op. Barbara Budka, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.;
WYRÓŻNIENIA:
Sara Cecot (l.16), op. Barbara Budka, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.;
Estera Gibiec (l.22) Czerwionka-Leszczyny;
Patrycja Kalisz (l. ),  op. Barbara Budka, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.;

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
I miejsce – Marzena Sobik (l.18), op. Aldona Kaczmarczyk-Kołucka, Pracownia Plastyczna Gimnazjum Nr 7 w Rybniku-Boguszowicach;
WYRÓŻNIENIA:
Michał Kurzeja (l.19), Maja Kołucka (l.18), Paulina Blazel (l.19), op. Aldona Kaczmarczyk-Kołucka, Pracownia Plastyczna Gimnazjum Nr 7 w Rybniku-Boguszowicach;

PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY:

PRZEDSZKOLA:

Kariná Kocábová (l.6), Lukášek Rolinc (l.4), Jana Rusnáková (l.6), Linduška Šrotová (l.4), Petra Spiková (l.5,5), Adélka Vašičková (l.6), MŠ na Zámečku Mohelnice; Monika Palenga (l.5), Jagoda Pyszny (l.5),  Wiktoria Syrek (l.6), Dominika Świtoń (l.6), op. Krystyna Neuman-Betka, Przedszkole Nr 37 w Rybniku; Klaudia Oleś (l.5) op. Monika Nowicka, Przedszkole Publiczne nr 2 w Radlinie; Karolina Steuer (l.6), Marcin Dorczyński (l.6), Weronika Drapała (l.5), Matea Duda (l.5), Oliwia Keller (l.5), Martyna Kokoszkiewicz (l.6), Konstancja Nawrocka (l.6), Oliwia Rogowska (l.5), Magda Wala (l.4), op. Danuta Sarna, MDK Rybnik;  Małgorzata Zmorek (l.4), op. Barbara Budka, Rybnickie Centrum Kultury  – Teatr Ziemi Rybnickiej w Rybniku;Urszula Borowy (l.5), Michalina Rybak (l.5), Adrian Stelmach (l.5), op. Anna Świca, MDK Biłgoraj;Paulina Jądro (l.6), op. K. Siekan-Krząkała, POPP w Czerwionce-Leszczynach  przy SP w Książenicach;            

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Julia Wabik (l.12), op. Krystyna Bajon, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „Ikar” w Polkowicach; Maksymilian Fojcik (l.8), Tymoteusz Kamiński (l.11), Paulina Kaziród (l.8), Martyna Michalik (l.10), Olaf Wysocki (l.10),  Miłosz Zając (l.8), op. Aldona Kaczmarczyk-Kałucka, MDK Rybnik;Gabriela Mikiciuk (l.8), Wiktoria Polonis (l.8), Zuzia Stolarska (l.8), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej      i Młodzieżowej w Szczecinie;Marta Balcerek (l.9), Julia Marczewska (l.8), Amelia Nowinowska (l.8), op. Beata Będkowska, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej;Tomasz Florkiewicz (l.7), Faustyna Kaczor (l.9), Magdalena Obszyńska (l.10), Anna Pędziwiatr (l.8), op. Anna Śnica, MDK Biłgoraj; Roksana Mędrala (l.9),  op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach;Julia Machulik (l.7),   op. K. Siekan-Krząkała, POPP Czerwionka-Leszczyny;Zuzanna Binkowska (l.8), op. K. Siekan-Krząkała, SP Nr 8 Debieńsko w Czerwionce-Leszczynach.Julia Sukowska (l.11), Ania Wieczorek (l.12), op. K. Siekan-Krząkała, POPP w Czerwionce-Leszczynach przy SP w Książenicach; Magda Dobek (l.8) op. Monika Koniuszewska i Halina Czerniawska, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie; Emilia Siwoń (l.9), op. Renata Markiton, Świetlica Zespołu Szkół Sportowych   w Radlinie;  Martyna Bujak (l.9), Natalia Bujak (l.8), Kamila Nowak (l.9), op. Joanna Nieszporek, Świetlica w Krzyżanowicach; Nikola Maháčková (l.10),  Veronika Nováčková (l.10), Anna Zugarová (l.8), Mohelnice.

GIMNAZJA:
 
Kamila Fulneczek (l.14), Weronika Pyszny (l.14), Paulina Turchoń (l.14), Katarzyna Wasilewska (l.14), op. Małgorzata Tomas, Świetlica   w Chałupkach;Damian Mirecki (l.16), Patrycja Morawska (l.16),   Katarzyna Skwiecz (l.16), Patrycja Wilk (l. 16), Gabriela Wabik(l.16), op. Krystyna Bajon, Gimnazjum Nr 1 w Polkowicach; Sylwia Zelek (l.14), op. Bernadetta Budnik, Gimnazjum w Turzy Śląskiej; Julia Nieckarz (l.14),Hanna Remiarz (l.14), Marta Zaik (l.16), op. Aldona Kaczmarczyk-Kołucka, Pracownia Plastyczna Gimnazjum Nr 7 w Rybniku-Boguszowicach; Justyna Budnik (l.14), Aleksandra Szopa   (l.13), op. Aldona Kaczmareczyk-Kołucka, MDK Rybnik;


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

Paweł Kania(l. 18), Nikola Nowrot (l.18), op. Aldona Kaczmareczyk-Kołucka, Pracownia Plastyczna Gimnazjum Nr 7 w Rybniku-Boguszowicach;

SZKOŁY SPECJALNE:

Sebastian Jordan (l.10) op. Barbara Budka, Zespól Szkolno-Wychowawczo-Rewitalizacyjny w Wodzisławiu Śl.;

PLACÓWKI BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE:

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku;                                                                                                       Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;                                                                                                      Rybnickie Centrum Kultury;     
                                                                                                                    Dom Kultury  w Rybniku-Boguszowicach, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 37 w Rybniku;                                                                                                                                                            Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach,                                                                                          Zespół Szkół w Rydułtowach;                                                                                                                Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rydułtowach;                                                                                                 Przedszkole Nr 2 w Radlinie;                                                                                                                        Przedszkole Nr 3 w Radlinie;                                                                                                                        Świetlica Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie;                                                                                    Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie;                                                                           Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni;                                                                                          Szkoła Podstawowa w Jankowicach;                                                                                                         Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w                  Szczecinie;                                                                                                                                                       Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.;                              Polkowickie Towarzystwo Kulturalno-Edukacyjne „Ikar” w Polkowicach; Gimnazjum Nr 2 w      Polkowicach;                                                                                                                                                   Gimnazjum Nr 1 Czerwionka-Leszczyny,                                                                                                  Gimnazjum Nr 7 w Rybniku-Boguszowicach;                                                                                            Szkoła Podstawowa w Turzy Śląskiej;                                                                                                       Świetlica w Chałupkach;                                                                                                                               Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach;                                             Świetlica w Krzyżanowicach;                                                                                                                      
Dům dětí a mládeže Magnet, Mohelnice;                                                                                                   Mateřská škola Mohelnice;                                                                                                                          Szkoła Podstawowa Nr 8 Dębieńsko w Czerwionce-Leszczynach;                                                     Zespół Szkół Nr1 w Czerwionce-Leszczynach;                                                                                      
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale