ROK 2013

Radlin, 08 kwietnia 2013 r.

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „DOM” - lista nagrodzonych                                                     

W dniu 8 kwietnia 2013 roku dokonano oceny 198 prac plastycznych z 20 różnego typu szkół, przedszkoli i placówek kultury. Nie nadeszły prace z zagranicy. Tym samym, tegoroczny  konkurs ma zasięg ogólnopolski. Komisja oceniająca w składzie: Anna Miguła, nauczyciel w Państwowym Ognisku Plastycznym im. L. Konarzewskiego Seniora w Rydułtowach - przewodnicząca, Alina Badura, nauczyciel plastyki w OPP w Radlinie i Piotr Cybułka, dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej  w Radlinie - członkowie, przyznała następujące nagrody, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy:

GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:

I miejsce: Szymon Płoskonka (l.5), op. Justyna Banaś; Nicola Strzewiczek (l.5), op. Barbara Kaczmarczyk, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach
II miejsce: Lena Rońska (l.4), op. Justyna Banaś, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach; Michalina Rybak (l.5), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;
III miejsce: Amelia Mika (l.6), Emilia Nawara (l.7), op. Barbara Gałyga,  Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach
Wyróżnienie: Paweł Tomas (l.5), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach; Anna Szubiak (l.6), Karolina Kołdyj (l.6), Martyna Świtała (l.6), Martyna Bucior (l.6), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju; Olivier Anglart (l.7),op. Barbara Gałyga,  Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach

Prace zakwalifikowane do wystawy:


Kinga Mucha (l.7), op. Janina Kurtok, Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach; Patrycja Urbańczyk (l.6), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach; Anna Markowska (l.6), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie; 
 
GRUPA WIEKOWA OD LAT 7 DO 13:

I miejsce: Zuzanna Stolarska (l.9), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie; Jagoda Kopeć (l.8), op. Beata Fonik, Ośrodek Kultury w Będzinie;
II miejsce: Kamila Torbacka (l.7), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie; Natalia Łaś (l.10), op. Alojzy Merkel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach;
III miejsce: Wiktoria Mitas (l.8), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie.
Wyróżnienie:
Julia Zugaj (l.9), Paulina Skorupka (l.7), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie; Kamila Kuczyńska (l.12), Joanna Zuber (l.10), op. Alojzy Merkel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach; Julia Sęga (l.10), Dominika Krzystańska (l.9), Natalia Zagrodzka (l.10), op. Beata Będkowska, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej; Ewelina Niedziela (l. 12), Kamila Jaroszek (l.11), op. Krystyna Siekan-Krząkała, SP Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach; Agnieszka Pździor (l.11), op. Krystyna Siekan-Krząkała, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach; Anna Pędziwiatr (l.10), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w  Biłgoraju;  Sandra Kuśka (l.10), Natalia Bujak (l.9), op. Joanna Nieszporek, Świetlica w Krzyżanowicach; Arkadiusz Blokesz (l.10), op. Małgorzta Tomas, Świetlica w Chałupkach; Jakub Baran (l.12), op. Monika Lampert, Szkoła Podstawowa w Jankowicach;                      

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Zuzanna Stolarska (l.9), Dominika Piskunowicz (l.8), Martyna Wites (l.8), op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie; Patrycja Wojtas (l.9), Anna Szubert (l.9), Bianka Elmrych (l.8), Julia Marczewska (l.9), op. Beata Będkowska, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej; Martyna Bujak (l.10), Wiktoria Kolorz (l.13), op. Joanna Nieszporek, Świetlica w Krzyżanowicach; Aleksandra Stolarzewicz (l.12), Magdalena Szpoczek (l.11), Julia Pławecka (l.10), Magdalena Szczypka (l.11), Kinga Grzyk (l.10), op. Alojzy Merkel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach; Kinga Kobel (l.9), Paweł Pędziwiatr (l.7), op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w  Biłgoraju; Klaudia Klimala (l.11), Mateusz Przewdzing (l.10), op. Krystyna Siekan-Krzakała, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach; Oliwia Augustowska (l.7), Weronika Focht (l.7), op. Sławomira Jankowska, Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym; Maciek Klóska (l.7), op. Renata Markiton, Marysia Małozięć (l.7), op. Alina Badura, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie; Paweł Chrobok (l.11), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach; Natalia Cnota (l.7), Oliwia Gawlik (l.9), Klaudia Kopocz (l.8), op. Renata Markiton, Świetlica Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie; Oliwia Świderska (l.8), op. Krystyna Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czrwionce-Leszczynach;

GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:


Wyróżnienie: Kamila Fulneczek (l.14), Katarzyna Wasilewska (l.15),   op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chalupkach; Anna Musiał (l.13),    op. Barbara Siemieńska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Polkowicach;

SZKOŁY SPECJALNE:

I miejsce: Marcin Dźwigaj (l.23),  op. Sylwia Lich-Pogoda, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych    Nr 6 w Katowicach;                                                                                                  II miejsce: Izabela Malcherek (l.23), op. Sylwia Lich-Pogoda, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych    Nr 6 w Katowicach;
III miejsce: Marcin Król (l.23), op. Sylwia Lich-Pogoda, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych    Nr 6 w Katowicach;
Wyróżnienie: Sandra Knapik (l.21), op. Anna Kluzik, Łukasz Mikunda (l.23), Michał Nowak (l.20), Joanna Lewandowska (l.21), Jarosław Sokołowski (l.20), op. Sylwia Lich-Pogoda, Karolina Kałwak (l.19), Grzegorz Bazan (l.19), op. Barbara Studziżba, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach; Iwona Pawłow (l.30), op. Alina Badura,  Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie „Radlińska Przystań”

PLACÓWKI BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE


Przedszkole Nr 4 w Mysłowicach,
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach,
Młodzieżowy Ośrodek Kultury w Biłgoraju,
Szkoła Podstawowa w Jejkowicach,
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,
Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie,
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Rybniku,
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Kuźni Raciborskiej,
Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym, Gmina Wróblew,
Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach,
Ośrodek Kultury w Będzinie,
Świetlica w Chałupkach,
Świetlica w Krzyżanowicach,
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,
Zespół Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Polkowicach,
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej,
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie,
Świetlica Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie,
Miejski Ośrodek Kultury w Czrwionce-Leszczynach.
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale