ROK 2014

Radlin, 01 kwietnia 2014 r.


XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „DOM” - lista nagrodzonych


W dniu 1 kwietnia 2014 roku dokonano oceny 319 prac plastycznych z 27 przedszkoli, różnego typu szkół, placówek pracy pozaszkolnej i placówek kultury. Nie nadeszły prace z zagranicy. Tym samym, tegoroczny konkurs ma zasięg ogólnopolski. Komisja oceniająca w składzie: Anna Miguła (nauczyciel Państwowego Ogniska Plastycznego w Rydułtowach) - przewodnicząca, Alina Badura (nauczyciel plastyki w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Radlinie) i Piotr Cybułka (dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Radlinie) - członkowie, przyznała następujące nagrody, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy:


GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:


I miejsce – Oliwia Gibała (l.6),op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże”                w Szczecinie;

II miejsce - Liliana Jaskuła (l.4),op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;

II miejsce – Maria Rotkegel (l.6),op.K.Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach;

III miejsce – Marta Rybarz (l.4),op.Małgorzata Tomas, Świetlica w Chalupkach;


Wyróżnienia:


Izabela Pogorzelec (l. 5),op.Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;

Wiktoria Antończyk (l.6),op.Małgorzata Tomas, Świetlica w Chalupkach;

Aleks Blokesz (l.5),op.Małgorzata Tomas, Świetlica w Chalupkach;

Wojciech Sywulak (l.6),op.Małgorzata Tomas, Świetlica w Chalupkach;

Oliwia Mazurek (l.5),op.Joanna Kawęcka, Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie;

Vanessa Kawalec (l.6),op.K.Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach;

Blanka Cyganek (l.6),op.K.Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach;

Aleksandra Łuczak (l.6),op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże”                        w Szczecinie;

Błażej Bugla (l.6),op.Adriana Matuszek, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach;

Agnieszka Pietrzyk (l.5),op.Katarzyna Kopczyńska, Ognisko Prazy Pozaszkolnej w Rydułtowach (rzeźba).


Prace zakwalifikowane do wystawy:


Jakub Furmanek (l.5), Maja Łukaszczyk (l.6), Michalina Rybak (l.7), Aleks Stelmach (l.6),op.Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju; Agata Sitek (l.4,5),op.K.Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury      w Czerwionce-Leszczynach; Paweł Tomas (l.5), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chałupkach;              Filip Guzina (l.6), Filip Rutkowski (l.5),op.Adriana Matuszek, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach;


GRUPA WIEKOWA od lat 7 do 13:


I miejsce – Dominika Piskunowicz (l.9),op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie;

II miejsce – Wiktoria Smyl (l.8),op. Agnieszka Żuk-Słabek, Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnystawie;

III miejsce – Joanna Turczyńska (l.12),op. Agnieszka Żuk-Słabek, Młodzieżowy Dom Kultury                           w Krasnystawie.


Wyróżnienia:


Amelia Rybak (l.8),op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju,

Patrycja Poloczek (l.12),op.Alojzy Markiel, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach; Karol Sawa (l.9),op. Iwona Magryta, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie;

Agnieszka Kolasa (l.11),op.Alojzy Markiel, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.


Prace zakwalifikowane do wystawy:


Natalia Czyż (l.8),op. K.Siekan-Krząkała,POP przy SP 8 w Czerwionce-Leszczynach; Małgorzata Balicka (l.11), Julia Lis (l.11), Oliwia Niedziela (l.9), Marta Szwewczyk (l.9), op. K.Siekan-Krząkała, POP przy SP 4 w Czerwionce-Leszczynach; Paulina Jądro (l.7), Roksana Tokarz (l.7), op. Krystyna Szulc, POPP w Czerwionce-Leszczynach przy SP w Książenicach; Beata Szymura (l.10), Zuzanna Wandzel (l.11), op. Alojzy Markiel, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach; Paulina Baranowska (l.11), Karolina Czorny (l.11),Weronika Gumińska (l.12), Joanna Kocur (l.12), Weronika Komraus (l.12), Martyna Kuczyńska (l.9), Dominika Szpaczek (l.12), Karolina Szczypka (l.9), Zuzanna Zolich (l.11), Joanna Zuber (l.12), Julia Zwardoń (l.11),op. Alojzy Markiel,Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach; Gabriela Gronkowska (l.10), Julia Kowalska (l.9), Hanna Magier (l.7), Oliwia Suchodolska (l.9),op. Agnieszka Żuk-Słabek,Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie; Hubert Kostecki (l.7),op. Halina Czerniawska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie; Agata Dobek (l.8),op. Joanna Chilczuk, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie; Karolina Achtelik (l.9), Anna Copija (l.11),op. K.Siekan-Krząkała, Zespół Szkół    Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach; Zuzia Pach (l.12),op. Beata Kordon, Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach; Wiktoria Kolska (l.9), Martyna Pocztowska (l.8), Patrycja Urbańczyk (l.7), op. Małgorzata Tomas, Świetlica w Chalupkach; Michalina Rybak (l.7),op. Anna Świca, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju; Zuzanna Baranowska (l.7), Kataryna Prymaka (l.9),op. Beata Baranowska, Szkoła Podstawowa w Sokółce; Magdalena Kąkol (l.12),op. K.Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach; Zuzanna Baran (l.8), Zuzanna Gusmann (l.9), Kaja Kubiak (l.7), Kornelia Łączyńska (l.7), Anna Markowska (l.7),op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury i Sportu w Szczecinie; Małgorzata Simińska (l.7), Kornelia Wochnik (l.10), op. Adriana Matuszek, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach.


GRUPA WIEKOWA OD 13 LAT:


I miejsce – Katarzyna Wiencek (l.16),op.Alojzy Markiel, Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,

II miejsce – Oliwia Suchodolska (l.14),op.Alojzy Markiel ,Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,

III miejsce – Monika Cieślik (l.15),op.K.Siekan-Krząkała, Zespół Szkół Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach.


Wyróżnienia:


Anna Bucka (l.16),op.Alojzy Markiel, Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,

Monika Gregor (l.14),op.Alojzy Markiel, Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,

Kamila Fulneczek (l.15),op.Małgorzata Tomas,Świetlica w Chałupkach.


Prace zakwalifikowane do wystawy:


Anna Skorupa (l.14), Natalia Wojtas (l.14),op. K.Siekan-Krząkała, Zespół Szkół Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach; Karolina Borzęcka (l.19), Katarzyna Cichosz (l.18), Kamil Wolanin (l.18),op. Joanna Kawęcka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnymstawie; Katarzyna Ciapka (l.13),  Katarzyna Ciupak (l.13), Adrianna Murarz (l.13), Weronika Szary (l.13),op. Alojzy Markiel, Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach; Patrycja Ilcewicz (l.13),op. Małgorzata Wrzosińska, Fundacja Kultury  i Sportu w Szczecinie; Julia Szostek (l.13),op. K.Siekan-Krzakała, Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach; Justyna Lipus (l.13),op. K.Siekan-Krząkała,POP przy SP 4 w Czerwionce-Leszczynach.


SZKOŁY SPECJALNE:


I miejsce – Marta Górska ( l.23),op.Barbara Studziżba, Szkoła Przyspasabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach.

II miejsce – Tomasz Wach (l.22),op.Sylwia Lich-Pogoda; Szkoła Przyspasabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach.

III miejsce – Angelika Siębor (l.22), op.Barbara Studziżba, Szkoła Przyspasabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach.


Wyróżnienia:


Nikola Woźnica (l.12),op.Beata Łukawska, Szkoła Podstawowa w Kotulinie;

Michał Ogór (l.19),op.Barbara Dandykop; Kamil Cybulski (l.22), Mateusz Janik (l.23), Klaudia Ziębicka (l.19), Żaneta Żurowska (l.19),op.Sylwia Lich-Pogoda; Grzegorz Bazan (l.23), Piotr Deloch (l.18), Bartek Nowak (l.22),op.Barbara Studziżba, Szkoła Przyspasabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach;


Placówki biorące udział w XIX Konkursie Plastycznym „DOM”


Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,

Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie;

Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach;

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju,

Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnystawie;

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach,

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie,

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie,

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach,

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie;

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach (SP Książenice, ZS Nr 4,SP Nr 8),

Szkoła Podstawowa w Kotulinie,

Szkołą Podstawowa w Toszku,

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sokółce,

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach,

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Radlinie,

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Rybniku,

Szkoła Przyspasabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach,

Świetlica w Chałupkach;

Świetlica w Krzyżanowicach,

Zespół Szkół Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

Zespół Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krasnystawie,

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach,

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowie,

Zespół Szkół Sportowych w Radlinie.



 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Urzędu Miasta Radlin zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale