Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Lista nagrodzonych w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym DOM

Lista nagrodzonych w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym DOM

Lista nagrodzonych w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Dom”

 

  1. Kategoria wiekowa od 4-6 lat

 

Nagrody:

 

1 miejsce - Jakub Piechaczek ZEA Przygoda Rybnik

2 miejsce - Paulina Karwot ZEA Przygoda Rybnik

3 miejsce - Fabian Pielacha OPP Radlin

 

Wyróżnienia:

 

  • Natalia Brachmańska PP nr 25 Rybnik

  • Zofia Mencel ZEA Przygoda Rybnik

  • Zofia Procek POP Rydułtowy

  • Natalia Gaszka ZEA Przygoda Rybnik

  • Lena Szczesiak OPP Radlin

  • Pola Trosińska ZEA Przygoda Rybnik

 

  1. Kategoria wiekowa od 7-9 lat

 

Nagrody:

 

1 miejsce - Maja Abczak OPP nr 1 Wodzisław Śl.

1 miejsce - Lena Gorzoch MOPT Dąbrowa Górnicza

2 miejsce - Natalia Źródłowska MDK Rybnik

3 miejsce - Oliwia Kłosok OPP Radlin

 

Wyróżnienia:

 

  • Julia Sienkiewicz OPP nr 1 Wodzisław Śl.

  • Nadia Margiel PMDK Będzin

  • Karol Wroński MOPT Dąbrowa Górnicza

  • Alicja Janus OPP nr 1 Wodzisław Śl.

  • Zuzanna Cyran OPP Radlin

  • Emilia Szymura ZEA Przygoda Rybnik

  • Maja Sadowska MDK Rybnik

  • Marlena Bies OPP Radlin

 

 

  1. Kategoria wiekowa od 10-12 lat

 

Nagrody:

 

1 miejsce - Amelia Zniszczoł OPP Radlin

1 miejsce - Mateusz Sorichta POP Rydułtowy

2 miejsce - Piotr Noworyta OPP Radlin

3 miejsce - Antonina Żukowska ZEA Przygoda Rybnik

 

 

 

 

Wyróżnienia:

 

  • Laila Hytroszek WPWD “Dziupla” Wodzisław Śl.

  • Anna Hlubek OPP Radlin

  • Martyna Brzoza SP nr 16 Jastrzębie Zdrój

  • Marta Kon POP Rydułtowy

  • Alicja Figlańska MDK Rybnik

  • Antonina Wolny MDK Rybnik

  • Wiktor Brocki OPP nr 1 Wodzisław Śl.

  • Olga błaszczyk MOK Jastrzębie Zdrój

  • Magda Plucińska OPP nr 1 Wodzisław Śl.

  • Hanna Chrobok MOK Jastrzębie Zdrój

 

 

  1. Kategoria wiekowa 13+

 

Nagrody:

 

1 miejsce - Anna Dorobis MDK Rybnik

2 miejsce Martyna Zakrzewska MDK Rybnik

2 miejsce Vanessa Czekała OPP Rydułtowy

3 miejsce Amelia Bienicka SP nr 12 Jastrzębie Zdrój

 

Wyróżnienia:

 

  • Laura Tann MDK Rybnik

  • Martyna Gościniak SP nr 3 Radlin

  • Martyna Sekta MDK Rybnik

  • Hanna Dzioba MOK Jastrzębie Zdrój

  • Julia Racis MDK Rybnik

  • Aleksandra Sikora SP nr 16 Jastrzębie Zdrój

  • Zuzanna Krzyżanowska MDK Rybnik

  • Julia Suchańska MDK Rybnik

 

 

 

Nagroda dyrektora:

 

Kacper Mandel PP nr 4 Mysłowice

Anna Mydło PP nr 1 Radlin

Zlatyslava Skorupova PP nr 2 Radlin

Data dodania: 2022-06-06 12:04:46
Data edycji: 2022-06-06 12:05:04
Ilość wyświetleń: 303

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Janusz Korczak
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook